Careers homepage
Idź do zawartości

Praca, która nie jest tylko pracą

Oferty pracy

AI ServiceNow Consultant
Zdalnie
  • Wrocław, wielkopolskie, Polska
Inside Sales Representative
Zdalnie
  • Cała Polska, wielkopolskie, Polska
IRM / GRC ServiceNow Technical Consultant
Zdalnie
  • Cała Polska, wielkopolskie, Polska
Senior Account Executive DACH (ServiceNow)
Zdalnie
  • Germany; Austria; Switzerland, wielkopolskie, Polska
ServiceNow Developer
Zdalnie
  • Cała Polska, wielkopolskie, Polska

Nasze benefity

Karta Multisport

Postaw na aktywność sportową z kartą Multisport Plus. W motywacji pomogą nasze wewnętrzne inicjatywy sportowe.

Elastyczne godziny pracy

Możesz dostosować swojego godziny pracy do obowiązków służbowych. Wystarczy, że dogadasz to z zespołem.

Prywatna opieka medyczna

Zdrowie jest najważniejsze i ważne, żeby nigdy Ci go nie zabrakło. A w razie potrzeby oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Lekcje języka angielskiego

Aby nie zabrakło Ci języka w gębie, czy to na wakacjach, czy w pracy, dopracuj swoją znajomość angielskiego podczas indywidualnych lub grupowych lekcji z lektorem.

Szkolenia

Nie oczekujemy, że wszyscy wiedzą wszystko, stąd poza bogatym pakietem szkoleń dzielimy się wiedzą podczas inicjatywy "Knowledge Thursday."

Pracuj tak, jak lubisz

Większość z nas pracuje w trybie home office, ale jeśli wolisz pracować w jednym z naszych biur, to są one zlokalizowane w centrach miast.

Ścieżki rozwoju

Dla każdego mamy zaplanowaną ścieżkę kariery, ale jednocześnie respektujemy plan, jaki widzisz dla siebie.

Wyjazdy integracyjne

A co po pracy? Potrafimy się bawić, ale w myśl zasady, że ​​to, co wydarzyło się na imprezie, zostaje na imprezie.

Kudosy

Potrafimy docenić najdrobniejsze inicjatywy (które sprawiają, że dzięki nim, wszystkim nam pracuje się lepiej).

Jacy jesteśmy?

Nasi pracownicy o SPOC

Zanim zacząłem pierwszą pracę jako programista, przez ponad rok zdobywałem wiedzę na różnych kursach. Czułem jak rośnie we mnie potrzeba przekucia moich umiejętności w praktykę i dlatego zdecydowałem się na Akademię SPOC. Choć poznanie struktury platformy ServiceNow z początku wydawało mi się trudne do zrozumienia, to dzięki pomocy instruktorów, łatwo załapałem co i jak. I co dla mnie ważne, po zakończeniu Akademii od razu wszedłem do projektu, dzięki czemu płynnie zacząłem pracę nad realnymi zadaniami.

Filip Pawelec ServiceNow DeveloperChoć w sercu jestem geodetą, to konfrontacja z rzeczywistością nie wypadła pomyślnie. Przez jakiś czas byłem kurierem, ale czułem, że to też nie jest to. Zapisałem się na bootcamp i chwyciło na maksa. Dziś będąc developerem ServiceNow w końcu robię to, co lubię i jeszcze dobrze się przy tym bawię.

Paweł Grzegorek Senior ServiceNow Developer

Our SPOCers

SPOC w liczbach

>110

Osób na naszym pokładzie

4

SPOCersi pochodzą z Belgii, Białorusi, Polski i Ukrainy

>600

Certyfikatów ServiceNow zdobytych przez SPOCersów

>250

Projektów zakończonych sukcesem

FAQ

Jak wygląda ścieżka kariery w SPOC?

Mamy na Ciebie plan! W zależności od stanowiska, które zajmujesz, oferujemy różne ścieżki kariery, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, co musisz zrobić, aby wykonać kolejny krok w swojej przygodzie z IT.

Czy organizujecie program stażowy dla kandydatów z niewielkim doświadczeniem?

Oczywiście! Dwa razy w roku uruchamiamy Akademię, podczas której uczestnicy w przeciągu 5 tygodni otrzymują porcję wiedzy, która następnie bardzo ułatwia im wejście do projektów. Zdobyte podczas Akademii umiejętności sprawiają, że uczestnikom potem jest dużo łatwiej uzyskać branżowe certyfikaty, które zostają z nimi już na zawsze.

Jak SPOC będzie wspierać mój rozwój?

Oferujemy wiele różnych możliwości. Przede wszystkim każdy może zdobywać wiedzę w oparciu o naszą rozbudowaną platformę szkoleniową. Dodatkowo zachęcamy do podnoszenia swoich umiejętności podczas naszej wewnętrznej inicjatywy - Knowledge Thursday.

Jak wygląda opcja pracy zdalnej?

Twój komfort pracy jest dla nas ważny, więc jeśli wolisz pracować w trybie home office, to nie mamy nic przeciwko. Jeżeli jednak cenisz sobie pracę w biurze, to zapraszamy do jednej z naszych lokalizacji znajdującej się w centrach Poznania, Wrocławia, Torunia, a także w Luksemburgu.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Choć brzmi to jak banał, to po prostu bądź sobą. Sprawdzimy też Twój poziom języka angielskiego, więc możesz spodziewać się kilku pytań na temat Twojej pracy, studiów czy Ciebie samego. Następnie poprosimy Cię o wykonanie zadania rekrutacyjnego w celu sprawdzenia Twoich umiejętności technicznych. I jeszcze jedno, nie narzekaj na swojego poprzedniego pracodawcę 😀