Dlaczego ServiceNow
Idź do zawartości

Wybór konkretnej technologii nie jest decyzją na moment, ale krokiem określającym Twoją karierę na dłuższy czas. Warto więc odpowiedzieć sobie na bardzo podstawowe pytanie - dlaczego ServiceNow?

Dlaczego ServiceNow w SPOC?

100 ekspertów ServiceNow

Poznasz mnóstwo osób, od których możesz się wiele nauczyć.

Competency Matrix

Działamy na jasnej ścieżce rozwoju. Zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, co trzeba zrobić, by zdobyć awans.

Kontrakt B2B czy UoP?

Pracuj w oparciu o taką umowę, jaka Ci najbardziej pasuje.

Projekty, które mają sens

ServiceNow z roku na rok zdobywa coraz więcej rynku cloudowego na świecie. W SPOCu działamy również w tak przyszłościowych obszarach jak AI czy Virtual Reality. A jeśli preferujesz integracje czy tworzenie architektury, to również znajdziesz coś dla siebie.

Certyfikaty

Dla każdej roli znajdziesz certyfikaty, które pchną Twoją karierę do przodu m.in. ITIL Foundation, Agile PM, Professional Scrum Product Owner, ISTQB Foundation oraz certy ServiceNow'owe takie jak CIS, CSA, CDA i wiele innych.

Praca z domu czy z biura?

Najlepiej pracuje Ci się w domu? A możesz wolisz skorzystać z jednego z naszych biur zlokalizowanych w Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Warszawie czy Luksemburgu? Tak czy owak, pracuj tak, jak lubisz.

Wahasz się czy postawić na ServiceNow? Wykładamy kawę na ławę.

Czy wejście w świat ServiceNow, to wybór na lata?

"Stabilizacja motylka, to szpilka", ale jednak szkoda by było za chwilę uczyć się nowej technologii, prawda? Sprawdź zatem, jakie możliwości rozwoju da Ci ServiceNow.

Owocna współpraca z klientami. To tak się da?

Kręcenie się w kółko i ciężary na projekcie, w dużej części zależą od tego, jak układa się współpraca z klientami. Przekonaj się, dzięki jakim elementom nasze relacje pchają prace do przodu.

Projekty szybko przynoszące efekt? Tak, znamy to.

Lubisz pracować w projektach, które nigdy się nie kończą? Pewnie, że nie! Poznaj przykłady rozwiązań, które błyskawicznie trafiły do klientów. I to z efektem WOW.

W jakich obszarach będziesz działać w SPOC?

Skoro masz podjąć decyzję, o wejściu w konkretną technologię, to wypadałoby wiedzieć, w jakich obszarach będziesz pracować, prawda?

Oferty pracy

AI ServiceNow Consultant
Zdalnie
  • Wrocław, wielkopolskie, Polska
Chief Financial Officer
Hybryda
  • Poznań, Warszawa, wielkopolskie, Polska
Senior Account Executive DACH (ServiceNow)
Zdalnie
  • Germany; Austria; Switzerland, wielkopolskie, Polska
ServiceNow Developer
Zdalnie
  • Cała Polska, wielkopolskie, Polska
ServiceNow Developer (Freelancer)
Zdalnie
  • Cała Polska, wielkopolskie, Polska

"Sekrety" naszego procesu rekrutacyjnego.

Rozmowa telefoniczna

Chcemy Cię lepiej poznać, więc przygotuj parę słów o sobie, o swoich zainteresowaniach czy o dotychczasowych projektach. Pamiętaj jednak by być sobą, dobrze pracuje nam się z osobami, które nie udają kogoś, kim nie są. Część rozmowy odbędziemy w języku angielskim, bo angielskiego używamy na co dzień do kontaktu z naszymi klientami.

Weryfikacja techniczna

W przypadku stanowisk technicznych otrzymasz do wykonania zadanie praktyczne. Cenimy nie tylko samą wiedzę, ale też Twój sposób myślenia i rozwiązywania problemów. Na stanowiskach juniorskich skupiamy się przede wszystkim na Twojej znajomości Javascriptu, z kolei u osób z doświadczeniem w ServiceNow chcemy poznać Twoje kompetencje w różnych obszarach platformy.

Rozmowa z Team Leaderem

Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Zadamy Ci kilka dodatkowych pytań i zadań praktycznych, aby jeszcze lepiej poznać Twój poziom umiejętności. Porozmawiamy też bardziej szczegółowo o Twoich oczekiwaniach oraz opowiemy, jakie możliwości czekają na Ciebie w SPOC.

Decyzja

Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwanie może być frustrujące, toteż z decyzją wrócimy do Ciebie najszybciej, jak to tylko będzie możliwe, a gdybyśmy potrzebowali trochę więcej czasu, na pewno Cię o tym uprzedzimy. Natomiast bez względu na decyzję, do każdego kandydata wracamy z poszerzonym feedbackiem, aby zawsze były znane powody naszej decyzji.

Rekrutacja czarno na białym

Niektórzy robią tajemnice z przebiegu procesu rekrutacyjnego. Ale nie my! Posłuchaj Sylwii i dowiedz się, co sprawdzamy i jakie etapy czekają na Ciebie.

Nasi klienci